Aktuálně

31.10.2010
Skandinávský developer přišel s nabídkou bydlení ve finském stylu

Na trh rezidenční výstavby v České republice nyní vstupuje silný skandinávský developer, přinášející nový způsob bydlení ve finském stylu. Pilotní bytový projekt KOTI Hostivař společnosti YIT představuje vyspělá technická řešení, standardy s prvky skandinávského designu, přírodní materiály a široké možnosti individuálních změn. Vysoká je také úroveň nabízených služeb a dlouhodobý klientský servis.

V rámci projektu KOTI Hostivař, který vzniká na adrese Pražská, Praha 15 – Hostivař a bude dokončen na konci roku 2011, je k dispozici celkem 28 atraktivních bytů v nejoblíbenějších dispozicích 1 + kk až 4 + kk ve velikostech od 42,3 do 110,1 metrů čtverečních. Zpracování i těch nejmenších detailů je ukázkou vysoké finské kvality, samozřejmostí je možnost individuálního přizpůsobení bytu a výběr z kvalitních standardů (dřevěné podlahy, infrasauny a další). Projekt citlivě kombinuje moderní bydlení ve finském stylu v bezprostřední blízkosti přírody s rychlou dopravní dostupností MHD do centra města. Zároveň nabízí komplexní občanskou vybavenost, nedaleká obchodní centra a širokou nabídku volnočasových aktivit. „Naším cílem je využít dlouholeté finské know-how s důrazem na kvalitu provedení a představit nové trendy a inovace ve způsobu bydlení,“ říká Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo.

Cílem je dostat se do první pětky na trhu

Skupina YIT vstupuje prostřednictvím společnosti YIT Stavo do segmentu rezidenčního bydlení a jejím cílem je se stát jedním z pěti největších developerů. YIT Stavo plánuje v roce 2011 zahájit výstavbu celkem 240 bytových jednotek ve finském stylu v pěti pražských lokalitách. Pilotním projektem je KOTI Hostivař s 28 bytovými jednotkami, jehož prodej startuje v těchto dnech. V roce 2011 YIT odstartuje i další bytové projekty na Hájích, v Košířích, v Hostivaři a největší s 95 bytovými jednotkami ve Strašnicích. Všechny projekty nesou prvky finské architektury a designu. Společnost YIT bude od roku 2012 aktivně působit i na poli komerčního developmentu. „Chceme být jedni z pěti největších developerů v oblasti rezidenčního bydlení. V roce 2011 zahájíme výstavbu celkem 240 bytových jednotek a v roce 2012 odstartují projekty se stejným množstvím bytů,“ pokračuje Vladimír Dvořák. „Zároveň budeme i nadále pokračovat v rozvoji služeb v oblasti dodávek staveb a projekt – manažerských činností pro naše klienty,“ dodává Vladimír Dvořák.

Mezinárodní skupina YIT patří mezi nejvýznamnější hráče na evropském trhu, poskytuje služby v oblasti pozemního a průmyslového stavitelství, technického zabezpečení budov a jejich správy. YIT staví, vyvíjí a udržuje příjemné životní prostředí ve Finsku, Skandinávii, v pobaltských státech (Litva, Lotyšsko, Estonsko), Rusku a ve Střední Evropě. V roce 2009 činil obrat YIT 3,5 miliardy EUR. Skupina zaměstnává více než 25 500 zaměstnanců a je kótována na burze cenných papírů v Helsinkách. Od roku 2008 působí YIT v České republice, kde poskytuje služby v oblasti stavebnictví, developmentu a technické správy budov. YIT staví na dokonalém porozumění potřeb klientů, místního prostředí a cílí výrazně převyšovat konkurenci v oblasti kvality a portfolia nabízených služeb.

 

    Zpět
© WebActive s.r.o.