Aktuálně

31.05.2012
C&W vydávají novou mapu průmyslových nemovitostí

Novou mapu průmyslových nemovitostí vydala společnost Cushman & Wakefield (C&W). Představuje kompletní seznam všech průmyslových zón v České republice. Zachyceny na ní jsou existujících i plánované parky určené k pronájmu i průmyslové zóny ve vlastnictví soukromých firem, do nichž jejich vlastníci investovali nejméně deset milionů eur. Tyto průmyslové prostory nechaly firmy vystavět pro své vlastní využití a nejsou nabízeny k dalšímu pronájmu, uvedla C&W.

Součástí vydání jsou také detailní záběry lokalit s největší hustotou průmyslových zón v Brně, Plzni, Praze a Ostravě. Mapa zachycuje aktuální stav trhu ke konci prvního čtvrtletí 2012. Společnost zároveň modernizovala webové stránky www.czech-industrial.cz po technologické stránce tak, aby byly slučitelné s technologiemi pro iPad. Na domovské stránce je vyhrazen prostor pro vybrané projekty, ke kterým existují samostatné microsites. Upravena pro stahování na iPadu byla i statistická sekce s grafy – v této části jsou k dispozici aktuální údaje o dění na průmyslovém trhu v České republice a ve střední Evropě i data za několik let zpět. Na webu se zrychlil způsob vyhledávání skladových i výrobních ploch a rovněž pozemků. Nově jsou do vyhledávání průmyslových nemovitostí zařazeny lokality v Mladé Boleslavi.

Společnost Cushman & Wakefield poskytuje služby v oblasti komerčních nemovitostí, kde jako poradenská firma zastupuje své klienty ve všech fázích pronájmu nemovitostí a investic. Mezi poskytované služby patří pronájem, prodej a akvizice, financování dluhů a ekvit, investiční bankovnictví, korporátní služby, správa nemovitostí, projektový management, konzultační služby a oceňování. Firma má ve správě nemovitosti v hodnotě více než 5,5 miliardy dolarů plně vlastněných dceřinou společností Cushman & Wakefield Investors. Společnost byla založena v roce 1917, má 235 kanceláří v 60 zemích a více než 14 000 zaměstnanců. Na český trh vstoupila v roce 1993 a ve své pražské a bratislavské kanceláři zaměstnává 128 lidí.

Rubrika: Aktuálně

    Zpět
© WebActive s.r.o.