Ilu
REALITNÍ SPOLEČNOSTI.CZ

VYHLEDAT REALITNÍ KANCELÁŘ

Vítáme vás na portálu www.realitni-spolecnosti.cz. Naleznete zde realitní kanceláře působící v České republice. Jejich podrobný seznam je přehledně uspořádán, včetně prezentací, kontaktů, www adres, polohy na mapě a kontaktního formuláře pro možnost co nejsnazšího oslovení vámi vytipovaných společností.

Vzhledem k tomu, že prodej nemovitosti je po všech stránkách náročnou a v případě prodeje bez pomoci odborníka do značné míry i rizikovou záležitostí vyžadující zkušenosti, věříme, že vsadíte na jistotu  a po pečlivém výběru se pro některou  z realitních kanceláří rozhodnete.

Doporučujeme oslovit zvolenou realitní kancelář prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného vždy v dolní části stránky detailu společnosti.

Přejeme vám úspěšný prodej, pronájem či nákup nemovitosti.

AKTUÁLNĚ

(06.01.2013)
Realitní trh 2013: Ceny novostaveb klesnou, vzroste zájem o starší nemovitosti
Další pokles cen v řádech desítek procent u novostaveb a developerských projektů se čeká v roce 2013. Výrazné zvyšování cen u starších, tzv. second hand nemovitostí, už odborníci nečekají. Cenová hladina bude stagnovat či mírně klesat. Hlavními důvody jsou rostoucí nezaměstnanost, nepříznivé daňové zákony – zvýšená daň z převodu nemovitostí – a celková negativní nálada na trhu. Uvedla to společnost M&M reality. více...
 
(17.09.2012)
FOR ARCH ukáže, jak se bydlí v pasivních domech
Na veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční 18. až 22. září 2012 v PVA EXPO PRAHA, se zájemcům představí akce „Pasivní domy - bydlení, které baví“. V souvislosti s rostoucími cenami za energie a tlakem na snižování energetické náročnosti budov přináší tento trend výhody pro své obyvatele. Uvedla to společnost ABF. více...

© WebActive s.r.o.