Realitní kanceláře - Brno-město

Realitní kanceláře Brno-město. Podporujeme profesionální realitní kanceláře působící v oblasti Brno-město. Veškeré reality, byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti Vám mohou pomoci bezpečně prodat či pronajmout pouze zkušení odborníci. Ti Vám současně zaručí maximalizaci prodejní ceny. Pokud hledáte realitní kanceláře Brno-město, jejich přehled včetně potřebných informací najdete zde na portálu realitni-spolecnosti.cz.

Celá Česká republika > Jihomoravský kraj > Brno-město

 

logo

e-Finance Reality

R.P.S. realitní a poradenská spol. s r.o. Zprostředkování prodeje nebo nájmu nemovitostí, nákup a prodej nemovitostí, zajištění znaleckých posudků. Vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, zpětná rekonstrukce účetnictví a další.

http://www.e-finance-reality.cz - Kozí 26/4, Brno-město - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

A - City, spol. s r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajištění právního servisu, zajištění financování.

http://www.acity.cz - Hybešova 224/13, Brno-Staré Brno - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

REAL SPEKTRUM GROUP a.s.

Jsme realitní společnost působící na trhu od roku 1991. Za tuto dobu jsme se stali pro klienty důvěryhodným a profesionálním partnerem. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO.

http://www.realspektrum.cz - Lidická 718/77, Brno-Veveří - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Reality a nemovitosti v 11 krajích České republiky. Široká nabídka realit a nemovitostí včetně právního a finančního servisu. Řešení dluhů, zadlužené nemovitosti.

http://www.rksting.cz - Zelný trh 18/19, Brno-město - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Reality Vašstav

Realitní společnost nabízí prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty. Dále vám nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis, hypotéky, stavební spoření a úvěry.

http://www.vasstav-reality.cz - Staňkova 103/18, Brno-Ponava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Agentura Acco, v.o.s.

Komplexní profesionální služby realitní kanceláře, pronájem a prodej veškerých nemovitostí. Denně aktualizovaná nabídka několika set nemovitostí v Brně a Jihomoravském kraji.

http://www.agentura-acco.cz - Běhounská 677/15, Brno-město - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

I.E.T. Reality, s.r.o.

Realitní kancelář, nákup a prodej nemovitostí, zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, finanční poradenství, vyhledávání vhodných investorů. Odborník na pronájem obchodních a komerčních ploch.

http://www.iet-reality.cz - náměstí Svobody 87/18, Brno-město - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

OKNO NEMOVITOSTÍ

Nabídka služeb realitní kanceláře.

http://www.rkokno.cz - Úvoz 494/31, Brno-Staré Brno - Zobrazit na mapě

více >>

   
logo

SDK reality

Zprostředkování prodeje, koupě a nájmu všech typů nemovitostí.

http://www.sdk-reality.cz - Rooseveltova 6/8, Brno-město - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

United real & partners

Finanční a realitní společnost. Nabízí finanční a realitní služby klientům pod jednou střechou - úvěry na bydlení i bez prokazování příjmů, finanční poradenství, správu a údržbu nemovitostí.

http://www.unitedreal.cz - Jeneweinova 328/34, Brno-Komárov - Zobrazit na mapě

více >>

   

 

AKTUÁLNĚ

(06.01.2013)
Realitní trh 2013: Ceny novostaveb klesnou, vzroste zájem o starší nemovitosti
Další pokles cen v řádech desítek procent u novostaveb a developerských projektů se čeká v roce 2013. Výrazné zvyšování cen u starších, tzv. second hand nemovitostí, už odborníci nečekají. Cenová hladina bude stagnovat či mírně klesat. Hlavními důvody jsou rostoucí nezaměstnanost, nepříznivé daňové zákony – zvýšená daň z převodu nemovitostí – a celková negativní nálada na trhu. Uvedla to společnost M&M reality. více...
 
(17.09.2012)
FOR ARCH ukáže, jak se bydlí v pasivních domech
Na veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční 18. až 22. září 2012 v PVA EXPO PRAHA, se zájemcům představí akce „Pasivní domy - bydlení, které baví“. V souvislosti s rostoucími cenami za energie a tlakem na snižování energetické náročnosti budov přináší tento trend výhody pro své obyvatele. Uvedla to společnost ABF. více...

© WebActive s.r.o.