Realitní kanceláře - Nový Jičín

Realitní kanceláře Nový Jičín. Podporujeme profesionální realitní kanceláře působící v oblasti Nový Jičín. Veškeré reality, byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti Vám mohou pomoci bezpečně prodat či pronajmout pouze zkušení odborníci. Ti Vám současně zaručí maximalizaci prodejní ceny. Pokud hledáte realitní kanceláře Nový Jičín, jejich přehled včetně potřebných informací najdete zde na portálu realitni-spolecnosti.cz.

Celá Česká republika > Moravskoslezský kraj > Nový Jičín

 

logo

Claris realitní kancelář, s.r.o.

Realitní kancelář s profesionálním přístupem. Člen ARK a Evropského klubu realitních kanceláří. Vaši nemovitost rychle a výhodně prodáme nebo vykoupíme. Odhad tržní ceny, znalecký posudek a právní služby zdarma.

http://www.rkclaris.cz - K Nemocnici 166/14, Nový Jičín - Zobrazit na mapě

více >>

   
logo

FRENreality

Realitní kancelář s 5-letou zkušeností na trhu s nemovitostmi Vám nabídne zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Nabízíme moderní a seriozní přístup nabízených služeb. Široký výběr v nabídce realit včetně 3D virtuální prohlídky.

http://www.frenreality.cz - Dolní 504, Frenštát pod Radhoštěm - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

REALIT-STAV RK, s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů a pozemků.

http://www.realitstav.cz - Záhumenní 351/3b, Kopřivnice - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Realityhit

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a pozemků.

http://www.realityhit.cz - Jugoslávská 1163/15, Nový Jičín - Zobrazit na mapě

více >>

   

 

AKTUÁLNĚ

(06.01.2013)
Realitní trh 2013: Ceny novostaveb klesnou, vzroste zájem o starší nemovitosti
Další pokles cen v řádech desítek procent u novostaveb a developerských projektů se čeká v roce 2013. Výrazné zvyšování cen u starších, tzv. second hand nemovitostí, už odborníci nečekají. Cenová hladina bude stagnovat či mírně klesat. Hlavními důvody jsou rostoucí nezaměstnanost, nepříznivé daňové zákony – zvýšená daň z převodu nemovitostí – a celková negativní nálada na trhu. Uvedla to společnost M&M reality. více...
 
(17.09.2012)
FOR ARCH ukáže, jak se bydlí v pasivních domech
Na veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční 18. až 22. září 2012 v PVA EXPO PRAHA, se zájemcům představí akce „Pasivní domy - bydlení, které baví“. V souvislosti s rostoucími cenami za energie a tlakem na snižování energetické náročnosti budov přináší tento trend výhody pro své obyvatele. Uvedla to společnost ABF. více...

© WebActive s.r.o.