Realitní kanceláře - Ústí nad Labem

Realitní kanceláře Ústí nad Labem. Podporujeme profesionální realitní kanceláře působící v oblasti Ústí nad Labem. Veškeré reality, byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti Vám mohou pomoci bezpečně prodat či pronajmout pouze zkušení odborníci. Ti Vám současně zaručí maximalizaci prodejní ceny. Pokud hledáte realitní kanceláře Ústí nad Labem, jejich přehled včetně potřebných informací najdete zde na portálu realitni-spolecnosti.cz.

Celá Česká republika > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

 

Logo

EVROPA realitní kancelář Ústí nad Labem

Realitní kancelář EVROPA zajišťuje kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - PRODEJ VAŠEHO BYTU A DOMU ZA NEJLEPŠÍ CENU! TRŽNÍ ODHAD A ZNALECKÝ POSUDEK ZDARMA! Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, notářská úschova.

http://www.rkevropa.cz - Špitálské náměstí 3367/12, Ústí nad Labem - centrum - Zobrazit na mapě

více >>

   
logo

f.t.p. REALITY

Poskytujeme komplexní služby realitní kanceláře, prodej, pronájem, nemovitostí, financování a právní servis. Náš tým je zárukou profesionálního přístupu ke každému klientovi. I vy s námi budete spokojeni.

Větrná 24, Ústí nad Labem - Severní Terasa - Zobrazit na mapě

více >>

   

 

AKTUÁLNĚ

(06.01.2013)
Realitní trh 2013: Ceny novostaveb klesnou, vzroste zájem o starší nemovitosti
Další pokles cen v řádech desítek procent u novostaveb a developerských projektů se čeká v roce 2013. Výrazné zvyšování cen u starších, tzv. second hand nemovitostí, už odborníci nečekají. Cenová hladina bude stagnovat či mírně klesat. Hlavními důvody jsou rostoucí nezaměstnanost, nepříznivé daňové zákony – zvýšená daň z převodu nemovitostí – a celková negativní nálada na trhu. Uvedla to společnost M&M reality. více...
 
(17.09.2012)
FOR ARCH ukáže, jak se bydlí v pasivních domech
Na veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční 18. až 22. září 2012 v PVA EXPO PRAHA, se zájemcům představí akce „Pasivní domy - bydlení, které baví“. V souvislosti s rostoucími cenami za energie a tlakem na snižování energetické náročnosti budov přináší tento trend výhody pro své obyvatele. Uvedla to společnost ABF. více...

© WebActive s.r.o.