Realitní kanceláře - Jihlava

Realitní kanceláře Jihlava. Podporujeme profesionální realitní kanceláře působící v oblasti Jihlava. Veškeré reality, byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti Vám mohou pomoci bezpečně prodat či pronajmout pouze zkušení odborníci. Ti Vám současně zaručí maximalizaci prodejní ceny. Pokud hledáte realitní kanceláře Jihlava, jejich přehled včetně potřebných informací najdete zde na portálu realitni-spolecnosti.cz.

Celá Česká republika > Vysočina > Jihlava

 

logo

Quick expert s.r.o.

Působnost v celé ČR. Člen asociace realitních kanceláří ČR. Komplexní realitní a hypoteční služby. Prodej, pronájem a financování všech typů nemovitostí: dům, byt, kancelář, obchodní prostor či jiný nebytový prostor, pozemek, hotel, chata, chalupa a jiné.

Znojemská 993/18, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
logo

1. Nonstop Reality

Zajištění kompletního realitního servisu až po zápis do KN, včetně právních služeb. Pomůžeme s hypotékou. Zprostředkujeme všechny typy odhadů cen nemovitostí.

http://www.nonstopreality.cz - Divadelní 1604/8, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

AKROPOL reality

Nabízíme reality, byty, domy, pozemky, chaty, chalupy, lesy, rybníky a komerční nemovitosti. Zajišťujeme právní servis, znalecké posudky, hypotéky, výkup realit, řešíme s klienty daňovou problematiku.

http://www.akropol-reality.cz - Masarykovo náměstí 41, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Areality Vysočina, s.r.o.

Realitní kancelář Areality Vysočina se zabývá prodejem a nákupy bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a komerčních nemovitostí.

http://www.arealityvysocina.cz - Benešova 1304/8, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
logo

citygroup real, s.r.o.

Realitní činnost a poradenství v oboru realit.

http://www.citygroup.cz - Masarykovo náměstí 102/65, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Janeček - Vetchý a spol., veřejná obchodní společnost

Firma s dlouholetou tradicí v oceňování, prodeji a pronájmu nemovitostí. Nabízíme znalecké posudky, komplexní služby při převodu nemovitostí včetně FÚ, zprostředkování koupě, prodeje a pronájmů nemovitostí, právní služby, hypoteční úvěry.

http://www.janecek-vetchy.cz - Palackého 5001/1, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

JITRES s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajištění právního servisu, zajištění financování.

http://www.jitres.com - Benešova 1227/5, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Reality group.cz

Komplexní realitní služby v oblasti prodeje, nákupu i pronájmu nemovitostí. Zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, chat a chalup, komerčních prostor, kanceláří a pozemků.

http://www.realitygroup.cz - Palackého 1299/25, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   
Logo

Reality Homolka

Realitní kancelář zajišťující koupi, prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chalup a kanceláří. Zajištění právního servisu.

http://www.reality-homolka.cz - Palackého 5001/1, Jihlava - Zobrazit na mapě

více >>

   

 

AKTUÁLNĚ

(06.01.2013)
Realitní trh 2013: Ceny novostaveb klesnou, vzroste zájem o starší nemovitosti
Další pokles cen v řádech desítek procent u novostaveb a developerských projektů se čeká v roce 2013. Výrazné zvyšování cen u starších, tzv. second hand nemovitostí, už odborníci nečekají. Cenová hladina bude stagnovat či mírně klesat. Hlavními důvody jsou rostoucí nezaměstnanost, nepříznivé daňové zákony – zvýšená daň z převodu nemovitostí – a celková negativní nálada na trhu. Uvedla to společnost M&M reality. více...
 
(17.09.2012)
FOR ARCH ukáže, jak se bydlí v pasivních domech
Na veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční 18. až 22. září 2012 v PVA EXPO PRAHA, se zájemcům představí akce „Pasivní domy - bydlení, které baví“. V souvislosti s rostoucími cenami za energie a tlakem na snižování energetické náročnosti budov přináší tento trend výhody pro své obyvatele. Uvedla to společnost ABF. více...

© WebActive s.r.o.